facebook
gomlekchim.com
tıkla tarzını yarat tıkla tarzını yarat
MENU

Neden gomlekchim.com? Farklılığımız, avantajlarımız.

Hakkımızda

gomlekchim.com, değerli üyelerine hak ettikleri en üst kalite gömleği, uygun fiyatlarla sunmak için, Mayıs 2013'te, SYMedya çatısı altında kurulmuştur. Yeniliklere açık bir ekip olarak, Ankara'dan tüm Türkiye'ye dağıtım yapmaktadır.

Üyelerimiz, sayısı gün geçtikçe fazlalaşan kumaş, yaka, kol, manşet seçeneklerinden, sadece kendilerine ait olan tasarımları yaparak, en üst kalitede, özel dikilmiş gömleklerini oluşturabilirler. Mesleklerinde usta terzilerimiz, sizlerden gelen bilgiler doğrultusunda, yüksek kaliteli ürünleri kullanarak, siparişinizi çok kısa bir sürede hazır ederek, siz değerli üyelerimizin beğenilerine sunarlar.

En yüksek kaliteli ve gerçekten size ait ürünleri, uygun fiyatlarla sağlamayı ilke edinen gomlekchim.com, Türkiye'deki gömlek tutkunlarını bünyesine toplamayı hedef olarak görmektedir. gomlekchim.com, üyelerine vermiş olduğu % 100 Memnuniyet Garantisi ile kişiye özel e-ticarette çığır açmaktadır.

Farkımız

 • Hazır olanı değil, size özel hazırlanacak gömleği satın alma.
 • Kumaşından yakasına, manşetinden ölçülerine tamamen size ait tasarımları sağlama.
 • Kumaşları, çizim olarak değil, detaylı fotoğraflarıyla, gerçek renk ve duruşuyla görüntüleme.
 • Usta ellerde işlenen, yüksek kaliteli kumaşlarla, fark yaratacak gömleğe sahip olma.
 • Güncel moda ve sezonlara göre yenilenen ürünlerimiz ile tasarımınızı sürekli zamana uydurma.
 • Hayallerinizdeki gömleği, mağaza fiyatlarıyla, yerinizden sipariş verme.

%100 Memnuniyet Garantisi:

gomlekchim.com, değerli gömlek severlerin, tasarımlarından en yüksek düzeyde memnun kalmalarını hedeflemektedir.

İnternet üzerinden size özel tasarımın kolaylığı kadar, sonuçta elde edilen ürünün, isteklerinize uyum sağlaması ve üzerinize tam oturması çok önemlidir.

İşte bu bilinçte çalışan gomlekchim.com, % 100 Memnuniyet Garantisi ile gömlek tasarımını gönül rahatlığıyla yapmanızı sağlamaktadır.

Siz gömlek tasarlayın, içiniz rahat olsun!

Gömleğinizi giyince, siz rahat olun!

% 100 Memnuniyet Garantisi Koşulları:

 1. gomlekchim.com üzerinden sipariş edeceğiniz her ürün % 100 Memnuniyet Garantisi altındadır.
 2. % 100 Memnuniyet Garantisi'ne göre, yapmış olduğunuz seçimlerin, sunumlardaki seçimleriniz ve sağladığınız ölçüler (+/- 1 cm dikiş toleransı hakkı saklı kalarak) ile birebir uyumu garanti edilmektedir. Kumaş, Kesim, Yaka, Manşet vs. seçimleriniz, veri tabanımızda tutularak, siparişinizin bu doğrultuda hazırlanacağını taahhüt ederiz. Herhangi bir aksi durumda, destek yoluyla yapılan bildirimi takiben ürün ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo aracılığıyla geri gönderilecek, hatanın tespitinden itibaren en fazla 5 iş günü içerisinde düzeltilen ürün Yurtiçi Kargo'ya teslim edilecektir.
 3. gomlekchim.com, işleyişte yaşanacak herhangi bir gecikme ve hata halinde durumu sadece size özel ek indirim kuponuyla giderecektir.
 4. gomlekchim.com, değerli müşterilerinin üzerlerine tam uyan gömleğe ulaşmaları için, kanuni zorunluluk bulunmamasına rağmen, alışverişi kolaylaştırıcı bir hizmet olarak % 100 Memnuniyet Garantisi sunmaktadır.
 5. gomlekchim.com üzerinden vermiş olduğunuz ilk siparişinizde sizin girmiş olduğunuz ölçülerin yanlış olması halinde, durum destek e-posta kutusuna yazılı olarak bildirilecek, sağlanacak bilgiler dahilinde ürün Yurtiçi Kargo ile geri gönderilecek ve ürünün geri alınışını takiben en fazla 5 iş günü içerisinde ölçüleri güncellenmiş ürün Yurtiçi Kargoya teslim edilecektir.
 6. Kişiye özel gömlekler, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hazırlanmakta olup, iade imkanı bulunmamaktadır.
 7. gomlekchim.com üzerinden yapılan ilk müşteri siparişinin aynı ölçülerde bir adetten fazla kişiye özel gömlek içermesi halinde, bir adet gömlek üretilerek iletilecek, deneme sonrası düzeltilmiş ve onaylanmış ölçüler üzerinden diğer gömlek veya gömlekler üretilecektir.
 8. % 100 Memnuniyet Garantisi hizmetinden yararlanabilmek için, ürün geri gönderiminin, yasal zorunluluk olarak, ürünün faturası ile birlikte yapılması gerekmektedir.
 9. gomlekchim.com üzerinden yapılan, 3. şahıslara hediye kapsamındaki tasarımlar % 100 Memnuniyet Garantisi dışında tutulmaktadır.
 10. gomlekchim.com, % 100 Memnuniyet Garantisi kapsamında yapılacak kötüye kullanım ve suistimal ihtimallerine karşı her türlü gerekli tutum hakkını, kendinde saklı tutar.